Nowość - japoński lifting twarzy

CosmoLifting japoński twarzy

Rewolucyjne odmładzanie rysów twarzy poprzez masaż już w My Beauty Bar!

CosmoLifting to technika odmładzania rysów twarzy przez głęboki masaż wibracyjny mięśni. Czerpie z najlepszych tradycji liftingujących masaży japońskich, które są uznawane za jedne z najbardziej skutecznych metod naturalnego odmładzania.

Regularnie wykonywany pomaga:

- podnieść owal twarzy i poprawić strukturę policzków,
- wygładzić zmarszczki i bruzdy,
- ujędrnić i uelastycznić skórę,
- pobudzić produkcję kolagenu,
- stymulować metabolizm komórkowy i regenerować skórę,
- odprężyć i uspokoić twarz.

Lifting japoński polega na stymulacji tradycyjnych punktów akupresury twarzy w połączeniu z głębokim liftingiem oraz drenażem limfatycznym. Główna część zabiegu, tzw. lifting twarzy, przeprowadzana jest na poszczególnych mięśniach z utrzymaniem określonego kierunku masowania. Wygładzanie zmarszczek odbywa się w naprzemiennej stymulacji i tonizacji mięśni twarzy, szyi i dekoltu. Technika wibracyjna zmniejsza napięcie mięśni i poprawia oczyszczanie tkanek z toksyn, co wpływa na ich sprężystość.

Twarz po serii zabiegów jest wyraźnie odmłodzona, wręcz promienieje, wygładzenie skóry jest natychmiastowe i utrzymuje się nawet przez kilka tygodni. Głębokie oddziaływanie na tkanki uruchamia naturalne procesy regeneracji całego ciała. Następuje równoważenie przepływu energii życiowej w ciele, co z kolei uruchamia proces regulacji schorzeń o podłożu hormonalnym i neurologicznym, proces oczyszczania organizmu i polepszenia cyrkulacji krwi i limfy.

Masaż doskonale stymuluje produkcję kolagenu, można go więc stosować w każdym wieku, zarówno jako sposób na spłycenie istniejących już zmarszczek, jak i zapobieganie powstawaniu nowych.

Dla kogo?

Zalecamy kobietom i mężczyznom zwłaszcza po 35 roku życia, żeby zapobiec pogłębianiu się zmarszczek i bruzd, powstrzymać starzenie się skóry przez jej dotlenienie i detoksykację drenażem limfy.

Efekty? CosmoLifting:

- poprawia się owal twarzy,
- podnoszą się ‘chomiczki’,
- fałd policzkowo-nosowy się wygładza,
- policzki unoszą się wyżej i zaokrąglają,
- powieki stają się gładsze i uniesione,
- znikają ‘worki’ pod oczami i drobne zmarszczki,
- czoło się wygładza,
- skóra odzyskuje blask.

CosmoLifting wykonuje Ana Zielińska - licencjonowany praktyk z długoletnim stażem w oferowaniu pracy z ciałem nakierowanym na świadome kształtowanie swojego zdrowia i wspieranie w rozwoju.

Zarezerwuj online na Moment.pl